Korduma Kippuvad Küsimused

Järgnevad tingimused kehtivad Petmemory.ee e-poest ostja (edaspidi Klient) ja ettevõtja G-Grupp OÜ (edaspidi Petmemory) vahel. Järgnevalt koos nimetatud ka kui Pooled.

E-poe tingimustele lisaks kehtivad Petmemory e-poest ostmisel Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid, mis reguleerivad tekkivaid õigussuhteid.

Petmemory müügitingimused võivad muutuda. Muutused kajastatakse müügitingimuste regulatsioonides.

Petmemory e-poes aktsepteeritud valuutaks on euro (€).

Petmemory e-poes müüdavad tooted sisaldavad käibemaksu 20%.

Ostudele lisandub tarneviisi maksumus juhul, kui Klient ei vali tarnemeetodiks tootele ise järgi tulemist. Petmemory poest on võimalik tellida toote kojutoomine fikseeritud hinna alusel. Fikseeritud hind Kliendile Eesti territooriumil (mandril, välja arvatud saartel) on 29€ + käibemaks.

Kliendile kehtivad hinnad, mis on Petmemory poolt ostu hetkeks määratud.

Petmemory poolt rakendatav uus hind tootele ei kajastu Kliendi tellimuses, kui Klient on sooritanud ostu enne Petmemory poolt uue hinna määramist.

Petmemory jätab õiguse teha müügihindades muudatusi. Muudatused kajastatakse Petmemory.ee veebilehel tootekataloogis (Pood).

Valige Petmemory e-poest sobiv toode ning valiku korral sobivad lisad ja muud täpsustavad parameetrid. Lisage soovitud toode ostukorvi.

Pärast toote ostukorvi lisamist saate ostlemist jätkata või suunduda ostukorvile lingi “Vaata ostukorvi” või peamenüüs lingi "Ostukorv" kaudu.

Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud lahtrid ja valige sobiv tarneviis ja makseviis ning suunduge makset tasuma. Seejärel suunatakse Teid arvet tasuma Teie poolt valitud maksemeetodi kaudu. Pärast kogusumma tasumist vajutage nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”.

Kliendi poolt esitatud andmed peavad olema täpsed ja tõesed. Andmete täpsest esitamisest sõltub ka tarnimise kiirus ja võimalikkus.

Petmemory töötleb tellimusi nii tööpäeviti kui ka nädalavahetustel ööpäevaringselt.

Tellimused, mis on Kliendi poolt läbi Petmemory veebisaidi teostatud, aga pole Petmemory poolt pakutavate maksemeetodite kaudu tasutud, ei kuulu täitmisele.

Tellimus täidetakse pärast makse laekumist Petmemory pangakontole.

Petmemory poest tehtud tellimus toimetatakse Kliendini Petmemory või ettevõtte partnerite kaudu.

Petmemory toimetab tellimused kohale samal päeval, kui tellimus on esitatud enne kella 14.00.

Kui tellimus tehakse pärast kella 14.00, siis toote kohaletoimetamine toimub hiljemalt tellimusele järgneval kalendripäeval. Tellimuse sooritamisel hiljem kui 14.00 on sama päeva tarne võimalik erikokkuleppel Petmemoryga.

Kohaletoomise osas võib Petmemory Kliendiga sõlmida erikokkuleppeid toote kiire tarnimise osas.

Tarbijapoolne tagastusõigus on sätestatud Eesti Vabariigis kehtivate õigusaktidega.

Pärast tellimuse kättesaamist on Tellijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui Tellijaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks peab tellitud toode olema avamata pakendis.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile petmemory@petmemory.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab Tellija, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode). Tellija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba kohaletoimetajale.

Petmemory tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Petmemory võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Tellija on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Petmemoryl on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Tellijalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla tavapärase Petmemory poes kehtiva turuhinna.

Küsimuste korral palume ühendust võtta aadressil petmemory@petmemory.ee

Petmemory ei vastuta tekkinud kahju või toote ajaliselt ebaõigse kohaletoimetamise eest, kui eelpool nimetatud juhtumid on põhjustatud asjaoludest, mida Petmemory ei saanud ette näha ega mõjutada.

Petmemory Kliendi andmeid töödeldakse kooskõlas andmekaitset reguleerivate seadustega ja on lähtestatud ühtlasi ka Petmemory privaatsuspoliitikas.

Petmemory kogub isikuandmeid konto loomisel Petmemory e-poodi ja/või tellimuse vormistamisel.

Isikuandmeid kasutatakse eelkõige Kliendile teenuse osutamiseks, teenuse parandamiseks ning arendamiseks. Kliendi isikuandmeid kasutatakse ka Petmemory poolt personaalselt saadetud pakkumiste ja müügile suunatud tegevustel puhul.

Klient annab andmeid sisestades ja tellimust esitades õiguse koguda ja töödelda isikuandmeid ning edastada need vajadusel tarnemeetodite rakendamiseks Petmemory partneritele.

Pangamakseid teostab klient läbi Petmemory e-poes oleva maksemeetodi, mis ei ole seotud Petmemory kasutajakonto või sisestatud andmete töötlusega.

Petmemory võib edastada Kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele ainult tellimuse eduka sooritamise eesmärgil, olles sealjuures veendunud, et andmed on kaitstud.

Pretensioonide esitamine toimub Petmemory e-posti aadressile petmemory@petmemory.ee vastavasisulise teavituse saatmise teel.

Kliendi pretensioonide ilmnemisel lahendavad Pooled vaidluse läbirääkimiste teel.

Kokkuleppe mittesaavutamise korral lahendab vaidluse kohus.